Copyright 2020 - Gymnázium Lovosice - škola pro váš budoucí rozvoj

Server i studenti si v ICT uleví

zázemí kabinetu ICT a místa pro školní server ve druhém patře budovy školy. Oba prostory se v minulosti vlivem situování na jižní stranu značně přehřívaly, počítače i server měly časté výpadky. A zároveň i teplotní podmínky pro práci studentů a kantora v hodinách informatiky nebyly vůbec optimální. Vedle vzduchotechniky přibude v prostorách nyní na podzim ještě zastínění a poté i finální začištění a nová výmalba zdiva. Celková investice bude činit necelých dvě stě tisíc korun. Jsme za to rádi.

klima1

klima3