Copyright 2020 - Gymnázium Lovosice - škola pro váš budoucí rozvoj

Školní rok je tady, Seznamovák se líbil

logoseznamovak1Stejně jako v jiných letech i tentokrát (naštěstí) patřil závěr srpna tradičnímu "Seznamováku" našich nových studentů z 1. A a Primy. Na šest desítek středoškoláků tak čekalo obligátní dvoudenní putování malebným Opárenským údolím do nedalekého Velemína, kde nechyběla celá řada více či méně vědomostních i dovednostních

různě náročných úkolů a překážek. Přespání pak situujeme do tamní školní tělocvičny ve Velemíně, když ani zde nechyběli různé poznávací hry, oheň s opékáním a hlavně dobrá nálada. Zkrátka vše, co k takové akci patří :-) A jak vypadala kratičká hodnocení čerstvých gympláků..?? "..jsme překvapení, jak jsme se rychle seznámili. Bavíme se všichni dohromady. Překvapilo mě,že jsme Ayu zvedli v té síti. Skvělá byla lana, z těch jsme nadšení.." A třídní učitelé kvitovali zejména to, jak aktivně mladí lidé spolupracovali. My děkujeme jednomu z rodičů (pan David Vačilja), který výrazně pomohl s dopravou a logistikou. A přejeme všem našim studentům úspěšný vstup do nového studia.

1seznamovak

2seznamovak