Copyright 2020 - Gymnázium Lovosice - škola pro váš budoucí rozvoj

Také my darujeme krev dobrovolně!

logosrdce2Na pětadvacet našich zletilých studentů se za podpory ředitele školy dnes fakticky připojilo k velmi záslužné aktivitě v podobě dobrovolného dárcovství krve. Převážná většina mladých gymnazistů byla prvodárci a samotný odběr se uskutečnil v příjemném prostředí transfuzním oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, když tamní personál spolupracoval opravdu perfektně. Vřelá slova poděkování poté

celé naší skupině vyslovila i zástupkyně tamního primáře MUDr. Klára Váchová i paní Olga Šotnarová z litoměřické pobočky Českého červeného kříže, která samotnou spolupráci koordinovala. A také od nás míří k mladým středoškolákům upřímné poděkování, byli jste všichni vážně skvělí, lovosické gymnázium je na vás patřičně hrdé! Pomohli jste dobré věci, tedy jednoznačně pochvala a palec nahoru i klobouk dolů :-) Odezva byla skvělá, na podzim bychom věc proto rádi s dospělými žáky společně znovu zopakovali.

krev2

krev3