Copyright 2019 - Gymnázium Lovosice - škola pro váš budoucí rozvoj

Těšíme se na nový školní časopis

logocasopis1Členové jednoho z volitelných seminářů s názvem "Člověk a média" právě nyní usilovně finišují (pod vedením kantorky Jozefíny Štěpánové) s přípravnými pracemi v rámci znovuoživení školního studentského časopisu na GYMLOVO. Skupina agilních Terciánů a Kvartánů totiž založila nové periodikum s názvem MedMagazin, když jeho úvodní číslo by mělo vyjít již v polovině října

(další pak vždy v polovině následujícího měsíce). Celý časopis by si měli naši studenti vést sami, a to od grafika, přes textové korektury až po tvorbu samotných příspěvků i činnost šéfredaktora. Každé vydání bude obsahovat například rozhovory s učiteli či stávajícími i bývalými studenty, některá důležitá data a avíza na chystané události a akce ve škole, ovšem nebudou chybět třeba ani recepty, tipy na výlety nebo horoskopy. Aktivitu kvitujeme, držíme palce, ať se studentům v jejich úsilí daří. A těšíme se, až se nám úvodní vydání dostane do ruky.

casak4

casak3