Copyright 2019 - Gymnázium Lovosice - škola pro váš budoucí rozvoj

Přivítání německých studentů ze Sebnitz

logosetkani1Včerejším dnem (pondělí 23. září) jsme zdárně zahájili další ze školních projektových mezinárodních aktivit, tentokrát v rámci přeshraniční spolupráce se studenty ze saského města Sebnitz. Skupinu hostů (včetně ředitelky tamní školy) přivítal nejprve při formálním aktu ředitel GYMLOVO i místostarosta města, poté se předvedl školní sbor Tutti Pazzi. V neformální části

v podvečer následně poseděli čeští i němečtí středoškoláci společně u ohně s opékáním a hudební produkcí "Drašnarovců" :-) na dvoře gymnázia. K tomu navíc přálo počasí, úvod se povedl. Nyní čeká na celou skupinu vícedenní program s poznáním školy, města i regionu. Na projekt čerpáme dotační titul z Česko-německého fondu budoucnosti, naši aktivitu podpořila i lovosická radnice. Děkujeme!

cesazvymena 2019c

cesazvymena 2019d