Copyright 2019 - Gymnázium Lovosice - škola pro váš budoucí rozvoj

Přírodovědný cyklokurz v Křečanech je za námi

logocyklo2aLetošní ročník školního výjezdního přírodovědného cyklokurzu tříd 2. A a Sexty ve Starých Křečanech u Rumburka je minulostí. I když počasí aktivitám v přírodě úplně nepřálo, naši studenti (i hosté z libochovické základní školy) stihli v rámci značně pestrého programu nakonec vše. Nechybělo tak například přírodní arboretum v Kunraticích, fotbalgolf pod rozhlednou Dymníku,

přednáška s ukázkou výcviku dravců na šluknovské lesnické škole, expozice národního parku v Krásné Lípě, exkurze na farmě se zaměřením pro chov koní, návštěva atraktivního Kyjovského údolí ani hudební produkce či oheň s opékáním buřtů. A všude se navíc dokázali mladí gymnazisté přepravovat vždy v sedle bicyklů nebo pěšky. Za nás tedy jednoznačně palec nahoru, míří k nim pochvala za aktivní přístup i bezproblémové chování.

cyklak2019c

cyklak2019e

cyklak2019g

Na kompletní fotogalerii se podívejte - zde:

NEWSLETTR