Copyright 2019 - Gymnázium Lovosice - škola pro váš budoucí rozvoj

Pohoda při vánočním jarmarku a zpěvech

logochristmasV opravdu srdečné, příjemné i pohodové předvánoční atmosféře a za velmi solidní účasti široké veřejnosti se včera (úterý 11. prosince) uskutečnily oblíbené Vánoce na gymnáziu, které každoročně připravují naši žáci a kantoři pro širokou veřejnost. V odpoledním čase (a ne úplně v příznivém počasí) byl na pořadu nejdříve tradiční studentský vánoční jarmark v parku před školou, v jehož rámci nechybělo ani obligátní loutkové divadlo či stylová tvůrčí dílnička pro ty nejmenší.

A s četnou a upřímnou diváckou odezvou poté svůj um předvedla i obě naše pěvecká tělesa (včetně vystoupení hostů z pěveckého sboru Školáček ZŠ Všehrdova). Celkově bezesporu povedená akce i spokojení návštěvníci, co více jsme si jako pořadatelé vlastně mohli přát. Děkujeme.

vanoce2018a

vanoce2018c