Copyright 2019 - Gymnázium Lovosice - škola pro váš budoucí rozvoj

Běh zámeckým parkem se dvěma stříbry

logoploskoviceNaštěstí ještě velmi dobré povětrnostní podmínky (zcela bez deště) panovaly při nedávném tradičním atletickém týmovém přeboru škol v rámci krosového Běhu zámeckým parkem v Ploskovicích, kam zamířily čtyři družstva GYMLOVO. Nejlépe si zde nakonec vedly mladší žákyně (ve složení: Marie Šulerová a Kateřina Bušková z Primy, Viktorie a Agáta Krobovy ze Sekundy), které vybojovaly výbornou druhou příčku. K výhře a případnému postupu

do krajského finále chybělo přitom jen několik málo bodů. Stříbro pak získal také tým starších žákyň (Eliška Krobová z Tercie, Eliška Šulerová, Tereza Průšová a Kateřina Kimmerová z Kvarty). Barvy našeho gymnázia dále zdárně hájili i tito mladí sportovci: Dojčinovič Lukáš, Dvořák Jan, Jáhen Zdeněk, Agler Matyáš ze Sekundy, Karfík Vojtěch, Andrš David, Pokorný Miroslav z Tercie a Drašnar Jan z Kvarty. Všem velmi děkujeme za reprezentaci školy.

behploskovice

NEWSLETTR