f t g m
  • Spolupracujeme s jinými školami, pomáháme si

  • Podporujeme týmovost, kolektivního ducha a jednotu

  • Nabízíme moderní postupy ve výuce i mezinárodní spolupráci

  • Jsme aktivní, na horách, na vodě i na kole je vždy dobře

  • Vzděláváme se v klidném prostředí, v útulné historické budově

  • Není to jen o studiu, jdeme i za akcí a společnými zážitky

  • Naši studenti i kantoři žijí i kulturou a uměním

  • Naši učitelé jsou zkušení, erudovaní, empatičtí i laskaví

Copyright 2021 - Custom text here

Výsledky přijímacího řízení 2021

Vážení rodiče, zákonní zástupci, uchazeči,

níže najdete odkazy (anonymně dle ID uchazečů) na výsledkové listiny přijímacího řízení 2021 v rámci 8L a 4L studia na naší škole.

Přijímací řízení 2021 - výsledné listiny:

Výsledky dle ID 4L (pdf)

Výsledky dle ID 8L (pdf)

A) PŘIJATÍ, kteří chtějí finálně skutečně od září 2021 nastoupit ke studiu na naší škole, mohou od zítra (čtvrtek 20. května, až od 12 hodin) osobně dodat ZÁPISOVÝ LÍSTEK (lhůta pro složení ZL je poté 10 pracovních dní od oznámení výsledků) do kanceláře školy (ve všední dny, v čase 8 až 15 hodin, koordinuje paní Došková). 

B) PŘIJATÍ, kteří k nám nenastoupí (volí si jinou školu pro další studium), žádáme obratem o stručné sdělení mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) ve smyslu: "Nastupujeme jinam, jméno a příjmení uchazeče". 

C) NEPŘIJATÍ (rozhodnutí o nepřijetí se zasílá doporučeně poštou), jejich rodiče mohou obratem kontaktovat ředitele školy (tel. 602 289 588). Ten s nimi projedná možnost, smysluplnost a termín případného podání eventuálního odvolání. 

D) V případě osmiletého studia bude finálně přijato a nastoupí ke studiu právě 30 uchazečů v rámci redukovaného celkového pořadí výsledkové listiny (budoucí jedna třída Prima). 

E) V případě čtyřletého studia předpokládáme také otevření jedné třídy (budoucí 1. A) s případným nejvyšším maximálním počtem 30 žáků v rámci redukovaného pořadí výsledkové listiny přijímacího řízení.

Marek Bušek, ředitel školy, v Lovosicích, dne 19. května 2021

Ke stažení dotazník volba jazyků a výchov (doc).

Ke stažení informace o seznamovacím pobytu (pdf)

Search

                      ŠKOLNÍ ČASOPIS

                      FACEBOOK