Podpora v anketě Gympl roku 2017

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 
Vytvořeno pátek 13. leden 2017 11:45

logogymplrokuStejně jako v uplynulých letech, kdy se naše škola v rámci již tradiční ankety obliby s názvem Gympl roku umísťovala v regionu na nejčelnějších příčkách (vícekrát bronz a stříbro), se na všechny naše stávající studenty i dřívější absolventy i pro ročník 2017 laskavě obracíme s žádostí o podporu a hlas právě lovosickému gymnáziu. Dát hlas naší škole je možné prostřednictvím webu www.gymplroku.cz, když celé hlasování zabere jen pár vteřin.

Předem děkujeme za součinnost, vstřícnost a projevenou podporu gymnáziu v Lovosicích. A třeba to bude letos stačit mezi dvacítkou gymnázií v Ústeckém kraji ve finále i na zlato!

promo-gymplroku2017


   FACEBOOK  

Saturday the 25th. kontakt: gymlovo@gymlovo.cz
Free Joomla 2.5 templates by New Poker Reviews