logologolymp2Výborným sedmnáctým místem v celkovém pořadí se prezentoval náš Kvartán Michal Drašnar v nedávném celostátním finále Logické olympiády (www.logickaolympiada.cz), které se uskutečnilo v reprezentativních prostorách Míčovny Pražského hradu. Kvalifikovala se do něj pětašedesátka těch zcela nejlepších ze základních a krajských kol, přičemž právě Michal zde soutěžil jako vítěz za Ústecký kraj (v kategorii B - druhý stupeň ZŠ

a nižší ročníky gymnázií). Z našeho regionu se do uvedeného finále probojovala pouhá čtveřice borců a mladý student GYMLOVO dopadl i v Praze nejlépe z nich (barvy školy ve finále hájil ještě další náš borec - Radim Krejbich z Tercie). Jedná se o velmi pěkný úspěch, vždyť do Logické olympiády se letos zapojilo celkem přes šedesát tisíc školáků z více než třech tisíc škol v rámci celé ČR! Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho gymnázia.

Saturday the 16th. kontakt: gymlovo@gymlovo.cz