logoflorbal22Výtečně se předvedly dva naše sportovní týmy GYMLOVO v kategorii mladších (Šulerová, Mejtová, Bušková, Šoralová, Rosová, Drašnarová, Dragounová, Krobová A.+V., Metayerová) i starších (Janečková, Krobová E., Smržová, Čapková, Husáková, Kimmerová, Kováčová, Průšová, Šulerová, Vopletalová, Procházková) žákyň, a to při nedávných okrskových kolech tradičních a oblíbených školních

přeborů ve florbale. Oba celky totiž dokázaly svůj turnaj vyhrát (mladší holky bez jediné prohry, starší pak zvítězily až v penaltovém rozstřelu), čímž si vysloužily postupy do okresního kola. V obou uvedených kategoriích se v barvách lovosického gymnázia předvedli i kluci, když mladší sbírali hlavně zkušenosti. Starší žáci obsadili pěknou třetí příčku (ze šesti týmů), na stříbro a postup jim chyběl trošku smolně jediný gól. Všem studentům děkujeme za vzornou reprezentaci školy, holkám k postupu blahopřejeme.

florball2017a

Saturday the 16th. kontakt: gymlovo@gymlovo.cz