logotrika2017Dáváme na vědomí, že také pro tento školní rok lovosické gymnázium nabízí možnost zakoupení funkčního trička právě s "brandem" GYMLOVO. V nabídce jsou tentokrát oba předešlé vizuály (starší bílý i novější žlutý). Materiál z umělého vlákna je nemuchlavý, rychleschnoucí - triko je vhodné nejen pro sport a pohybové aktivity, ale i pro běžné nošení. V nabídce je pánský i dámský střih. Cena činí 250,- Kč za kus. Objednávky  (spolu s úhradou)

lze provést osobně v kanceláři školy (paní Došková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 416 531 452), a to nejpozději do čtvrtka 16. listopadu 2017. A věříme, že se opět po roce s další velkou skupinou studentů, absolventů i přátel našeho gymnázia v novém triku někde společně potkáme :-)

trikagymlovo2017

Wednesday the 15th. kontakt: gymlovo@gymlovo.cz