Zdárně se předvedli žáci z nižšího studia (Prima až Tercie) v rámci nedávného okresního kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV). Ze sedmi zúčastněných školních týmů z Litoměřicka obsadilo naše družstvo konečnou druhou příčku, a postoupilo tak do regionálního finále. To je na programu ve druhé polovině května (19.5.) v Chomutově. Tradiční testování motorické všestrannosti školní mládeže tentokrát obnášelo tyto disciplíny: medicinbal, trojskok, kliky, švihadlo a driblink.

A ani v kategorii jednotlivců to nebylo vůbec zlé - Anežka Čapková a Jan Drašnar (oba Tercie) také postoupili na kraj. Lukáš Dojčinovič (Prima) a Eliška Krobová (Sekunda) pak oba brali pěkný bronz. Všem našim žákům děkujeme za předvedené výkony i projevený přístup.

ovov2017a1

Thursday the 21st. kontakt: gymlovo@gymlovo.cz