Soubor ve formátu pdf a kontakty

sbor2018

Gymnázium Lovosice
Seznam zaměstnanců školy - duben 2018
  třídní učitelé :
  netřídní učitelé:
 metodické komise:
  provozní zaměstnanci:
Jiří Relich školník
Helena Křížková uklízečka
Jarmila Nedvědová  uklízečka
Marie Červenková uklízečka

Gymnázium Lovosice, Školská rada

Školská rada byla zřízena na Gymnáziu Lovosice 1. srpna 2005, a to usnesením Rady Ústeckého kraje, č. j. 63/13R/2005 ze dne 15. června 2005, v souladu s § 167 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon).
Školská rada aktuálně pracuje v následujícím složení:
- za rodiče a zákonné zástupce nezletilých žáků a zletilé žáky zvoleni: Mgr. Ivan Kožíšek, Renata Nováková
- za pedagogické pracovníky školy zvoleny: Mgr. Miroslava Quaiserová, Mgr. Pavla Linková
- za zřizovatele jmenováni: Josef Trefný (usnesením Rady Ústeckého kraje) a Marek Kopřiva (usnesením rady Ústeckého kraje)
Školská rada má šest členů - tvoří ji dva členové zvoleni za pedagogické pracovníky, dva zástupci jmenování zřizovatelem a dva zvolení členové za rodiče a zákonné zástupce nezletilých žáků a zletilé žáky.

Ke stažení:

Zápis z jednání ŠR_12102017

Soubor ve formátu MS Excel, včetně kontaktů (xls)

sborl2015

Gymnázium Lovosice (seznam zaměstnanců)
  školní rok 2015 - 2016

třídní učitelé :

netřídní učitelé:

metodické komise:
Mgr. Radmila Vorasická výchovný poradce
Mgr. Kateřina Daňková metodik prevence
Ing. Jaroslav Týnek metodik ICT

provozní zaměstnanci:
Jiří Relich školník
Helena Křížková uklizečka
Jarmila Pochobradská  uklizečka
Věra Božena Černá uklizečka

mateřská / rodičovská dovolená:

Lovosice is a grammar school which provides a secondary education finished with a school-leaving exam. The school was founded in 1953. There are two lines of study - a four-year line and an eight-year line. In the school years there are cca 300 pupils altogether. The school rents its from the town Lovosice. There are 10 ordinary classrooms, 6 special classrooms, 2 laboratories, 1 small classroom for language lessons, a library with a small study, a gymnasium and a fitness studio. Physical education lessons can also be taught in the local town hall, stadium, swimming pool and sports hall.

Pupils study the following subjects: Czech, Mathematics, Physics, Biology, Chemistry, Geography, History, Languages (English, German, French and Russian), Computer Science, Civics, Physical Education, Arts, Music. In addition to the curriculum activities pupils take part in different programmes:- an introductory trip for new students at the beginning of every school year a sports day (on the occasion of the Day of the Students 17 November) - a skiing course - a boating course theatre performances and exhibitions sports contests competitions in different school subjects - class excursions and trips at the end of every school year.

To improve language skills and to learn about other countries and their culture and history the school organizes exchange projects with schools in Germany (Wittenburg), France (Hazebrouck) and newly in Holland (Elburg). Other after school activities includes a course of pottery making, working on computers in the computer lab. The school choir, Laeta nota, which has already had a long tradition together with the group of teachers and students, In Flagranti, prepare nice Christmas and Easter programmes every year.

komplet4

Das Gymnasium wurde im Jahre 1953 gegründet und seine Kapazität beträgt 360 Schüler. Die können entweder ein vier - oder ein achtjähriges Studium auswählen, wobei der Unterschied in der Länge des Studiums und in der Einhaltung des sogenannten Schulbildungsprogramms besteht. Im Schuljahr 2012-2013 hat der Unterricht für 300 Schüler in 12 Klassen angefangen. Dem Gymnasium steht das von der Stadt Lovosice gemietete Gebäude zur Verfügung, dessen Ausstattung allen am modernen Unterricht gestellten Ansprüchen völlig entspricht. Hier gibt es 10 Stammklassen, 6 Fachklassen (Physik, Chemie, Musikunterricht, Kunstunterricht, 2 Klassen für EDV-Technik), darunter sind zwei Klassen auch Stammklassen, zwei Laboratorien (ein Chemie-biologisches Laboratorium und Sprachlaboratorium), eine kleinere Klasse für getrennten Unterricht und eine Turnhalle. Die Schule wird durchlaufend mit moderner Technik ausgerüstet. In fünf Klassen gibt es interaktive Tafeln, in jeder Klasse einen eingebauten Computer, in zwei Klassen Datenprojektoren.

komplet3

Škola sídlí v budově, kterou má pronajatou od města Lovosice. Prostorově budova vyhovuje potřebám školy. K dispozici je v současné době 10 kmenových tříd, 6 odborných učeben (fyzika, chemie, hudební a výtvarná výchova a výpočetní technika), z nichž 2 byly zároveň využívány jako kmenové učebny, 2 laboratoře (chemicko-biologická a jazyková), 1 menší učebna pro dělení tříd a tělocvična. Pro potřeby výuky tělesné škola využívá přilehlé hřiště a městská tělovýchovná zařízení. V suterénu je pro potřeby tělesné výchovy posilovna. Studenti mají dále k dispozici knihovnu se studovnou a malý bufet. K vybavení také patří hrnčířská pec. Zaměstnanci mají k dispozici kabinety, sborovnu, kanceláře. Škola je průběžně vybavována moderními pomůckami, interaktivními tabulemi a dataprojetkory pro realizaci multimediálních projektů.

Saturday the 26th. kontakt: gymlovo@gymlovo.cz